Nejnovější recenze ze sekce Kondomy, prezervativy

Ověřený zákazník Testuj.to Sandra

• Přiměřeně lubrikovaný
  • Není uvnitř cítit
  • Velikost akorát
  • Skvělý prožitek

Kondomy Durex používám nejčastěji a mohu říct, že tyto Real feel jsou mojimi favority. Zajistí vám prožitek jako bez kondomu, vůbec není uvnitř cítit. Kondom je sám o sobě lubrikovaný, není to ani moc, ani málo, takže jiný lubrikant už k němu nepoužíváme. Údaje na krabičce jsou srozumitelné, nicméně je ve většině případu je už ani nečtu. Durex Real feel doporučuji všem, kdo si chtěji užít sex jako bez kondomu, ale zároveň s ochranou.

Ověřený zákazník Testuj.to Adriana

• Tenostěnnost

Co se těchto kondomů týče, tak mi velmi vyhovují Oceňuju především hrbolky a vroubky. Manžel zase oceňuje to, jak jsou kondomy tenké a mají speciální lubrikant s názvem Performa. Na krabičce zevnitř je spoustu informací, ale všechny jsou dost přehledné.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Vkusně zabalené
  • Tenké
  • Bez latexu
  • Sklouzávají

Vyzkoušeli jsme kondomy Durex Real feal, které zaručují téměř stejné pocity při styku jako bez kondomu. Velice oceňuji bezlatexové provedení, tudíž by měly vyhovovat téměř všem. Na dotyk jsou velice příjemné a decentně lubrikované a bez parfemace. Z krásného zlatého balení se dobře vybalují a skvěle nasazují. Jedinou vítkou je, že velice snadno sklouzávají, jinak mohu doporučit vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• Moderné balenie
  • Menší zápach po latexe
  • Lubrikant na oddialenie vyvrcholenia
  • Výstupky, ktoré necítim

Na prezervatívoch Durex Mutual Pleasure má hneď oslovil dizajn krabičky, ktorý pôsobí moderne, prezervatívy sú balené samostatne v lesklom čiernom obale. Na krabičke sľubujú väčší pôžitok pre oboch, vďaka výstupkom na vonkajšej strane pre ňu a dlhšia výdrž pre neho, vďaka lubrikantu, ktorý by mal pomôcť oddialiť vyvrcholenie. Prezervatívy s ľahko nasadzujú, sú priehľadné, pomerne tenké s rezervoárom a kladne hodnotím, že z nich nieje až tak cítiť zápach po latexe. Čo sa týka samotného použitia ja osobne tie výstupky veľmi necítim a príde mi to ako bežný prezervatív, avšak u partnera dochádza k oddialeniu vyvrcholenia a tak vydrží trošku viac. Kto rád skúša nové veci v posteli, tak odporúčam vyskúšať.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Obal
  • Provedení

Kondomy durex a prožitek z testovaných kondomů. Přišlo mi, že místo tenkého kondomu používáme snad dva naráz, necítila jsem partnera tak, jak jsem doufala. Funkčnost byla zcela v pořádku, kondomy navíc i krásně voní, skvěle se nasazují a vroubky byly na dotek cítit.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Vroubky

Kondomy Durex Mutual Pleasure 16 ks přinesly nový rozměr do našich sexuálních hrátek. Zlepšili mi prožitek během dní před cyklem, kdy bývá mírně snížená citlivost a libido. Partnerovi vyhovuje speciální lubrikace, která oddálí vyvrcholení. Kondom dobře sednul, nesjíždí ani se nesroluje. Je s ním celkově příjemná manipulace.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniel

• vůně
  • oddálení vyvrcholení

Kondomy jsou kvalitně lubrikované a dobře se nasazují, přírodní latexové barvy, bez jakékoliv zvláštní vůně. Při použití oddalují vyvrcholení díky látce benzokain, takže lze pohlavní styk neskutečně prodlužovat. Na krabičce je podrobně vysvětleno co a jak.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Lubrikant
  • Počet kondomů
  • Vroubky

Kondomy Durex Mutual Pleasure jsou skvělé. Balení obsahuje 16 kondomů a design zaujme snad uplně každého. Na krabičce jsou uvedeny základní potřebné informace jako např. standartní velikost, vroubky a lubrikant. Kondomy jsou vroubkované pro lepší potěšení ženy a lubrikant oddalující mužské vyvrcholení. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Příjemný

Tento výrobek hodnotím kladně. Co se týká funkčnosti a ochrany splnil vše co se od něj očekává . Já ani manžel si nemůžem na nic stěžovat - spokojenost byla na obou stranách ????
Jiná ochrana pro nás nepřipadá v úvahu , tak jsme rádi že si můžem vychutnat pocit slasti až do úplného konce.

Durex Classic 50ks

• kvalita

Ověřený zákazník Testuj.to Petr Ozzy

• Oddálení vyvrcholení
  • Spolehlivost

Za sebe mohu jen a jen doporučit. Chvilku trvá než anestetikum zabere, ale pak si můžete užívat dlouho trvající hrátky. Partnerku určitě potěší i vroubky. Durex přináší za mě jednoznačně super věci a kvalitu na trh. Takže za sebe mohu jen a jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

Přidáno: 23. června 2023

• dostatečná délka
  • příjemný materiál
  • dobře lubrikované
  • jemné vroubky
  • nic takového jsem nezaznamenal

Kondomy jsou dobře lubrikované, velikost je dostačující, materiál příjemný a dostatečně pevný a vroubky by mohly být trošku výraznější. Jinak klasické kondomy prémiové značky DUREX. Pocit s těmito kondomy je velmi příjemný, uvnitř je troška tekutiny pro snazší nasazení i pro oddálení ejakulace.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

Přidáno: 23. června 2023

• Velikost balení
  • Velikost kondomů
  • Nic, standard Durex

Standardní prověřená klasika od Durexu, která neurazí. Velikost na běžnou velikost penisu 15-20 cm jistě dostačující, vroubky mohou někomu přinést větší prožitek. Oddálneni ejakulace jsem nijak osobně nezpozoroval, ale to je asi velmi individuální věc, která záleží na vzrušení.

Ověřený zákazník Testuj.to David

Přidáno: 21. června 2023

• Bezlatexové kondomy
  • Vhodné pro lidi s alergií na latex
  • Extra tenké a hladké

S kondomy od značky Durex mám již velkou zkušenost, ale tento druh Real feel je skvělý. Líbí se mi, že jsou extra tenké a prožitek ze sexu byl naprosto famózní. Přes slabou vrstvu je pohyb intenzivně cítit a navozuje příjemný pocit při aktu. Velmi oceňuji bezlatxový materiál, díky němuž jsou kondomy vhodné pro lidi s alergií na latex. Na povrchu najdeme silikonový lubrikační gel. Velikost je standartních rozměrů a nasazování je jednoduché. Taktéž se mi velmi líbí funkčnost a elektronické testování u každého kondomu. Pro skvělý požitek ze sexu mohu tuto značku všem doporučit.

Pasante regular 1ks

Pepino Long Action 12 pack

Ověřený zákazník RuzovySlon.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. června 2023

Zakoupeno v RuzovySlon.cz

• Přišlo, co jsem si objednal
ON) Clinic 100ks

ON) Clinic 100ks

Přidáno: 9. června 2023

Zakoupeno v e-kondomy.cz

• Díky tomu, že není lubrikovaný výborně drží
  • přilne tak pevně, že jeden má dojem, že kondom splynul s penisem
  • u lubrikovaného kondomu občas k mírnému posunutí může dojít, ale tady nikoliv
HT 1 ks

HT 1 ks

Ověřený zákazník WilliStore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. června 2023

Zakoupeno v WilliStore.cz

• výborně sedí
  • spolehlivý
  • velice odolný a pevný
  • kondom s nejsilnější stěnou na trhu
  • zřejmě přestávají vyrábět, protože se těžko shání
Adore Flavours 12ks

Adore Flavours 12ks