Nejnovější recenze ze sekce Kondomy, prezervativy

Ověřený zákazník Testuj.to Ondřej

Přidáno: 27. června 2023

• Prožitek

Velice příjemné kondomy, jemné. Pro mě je novinka znevitlivujici lubrikační gel, pro ženu zase příjemné zpestření vroubky. Kondomy jemně voní. Určitě s těmito kondomy se prodlouží delka prožitku pro oba. Vřele doporučuji při cestě za něčím novým a neotřelým.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

Přidáno: 27. června 2023

• Materiál
  • Funkčnost
  • Pružnost
  • Pocit

Zdravím, kondomy Durex Real feel jsou úplně boží. Je s nimi lepší prožitek než u předchozích značek a při sexu ani nepoznáte že ho vlastně používáte. A ohledně materiálu: poliizopren navazuje přirozený pocit kůže je proto mnohem příjemnější než latex.

Ověřený zákazník Testuj.to David

• Balení
  • Vse je vpořatku

Za mě teda paráda. Tenký lehký materiál který člověk pomalu ani necítí ale pak to vzrušení super. Librikantu je tam dost mnohem více než u ostatních. Páry si užijí intimní hrátky s těmito kondomy. Za mě teda doporučuji protože i balení vychází parádně.

Ověřený zákazník Testuj.to Radek

• Vune
  • Prodloužení vyvrcholeni

Kondom durex mutual pleasure si zaslouží velkou pochvalu, vůně kondomů, vroubky na nem i gel použity na prodloužení mužského vyvrcholení, splňují vše co slubuji. Prijenky povrch i zvlhčující gel si užijí oba protějšky. Všechny tyto specifikace tohoto produktu spokojenosti potvrdila i partnerka.. ;-)

Ověřený zákazník Testuj.to Karolina

• Dobrá úroveň lubrikace
  • Delší prožitek

Kondomy mají stylové balení a nejsou obyčejné - mají vroubky a dokonce i znecitlivující účinek pro delší výdrž, což můžeme potvrdit. Líbí se mi, že výrobce jasně uvádí výhody a parametry kondomů na krabičce. Kondomy jsou příjemné, splní očekávání a navíc jsou testované, takže opravdu bezpečné

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Jemny
  • Nalubrikovany

Kondomy od značky Durex vřele doporučuji. Jsou jemné a přitom pevné. Snadno se nasazují. Líbí se mi a beru jako velké plus, že jsou lehce nalubrikovany. Lehce vroubkované je velmi příjemné. Určitě doporučuji vyzkoušet pro ty co hledají kvalitní kondomy

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Funkčnost
  • Design
  • Kvalita
  • Prožitek

Velice oceňuji jak funkčnost, kvalitu, vzhled krabičky, prožitek při styku. Jsem velmi spokojená a mohu jedině doporučit. Tato novinka od Durex je jedna z nejlepších ochran, jaké jsem kdy vyzkoušela. Určitě bych hodnotila pěti hvězdami z pěti. Pěkný design i obalu kondomů

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

Zakoupeno v Testuj.to

• obavy z pomalé aplikace se nepotvrdily
  • opravdový zážitek
  • spokojenost obou účastníků :)
  • potřeba roztrhat krabičku pro přečtení všech informací

Jestli už musíte používat kondom, tak od teď nebudete chtít jiný. Za mě velmi dobrá zkušenost, zážitek na jedničku pro oba zúčastněné :) Velikost, tvar, lubrikace si sedly do jednoho top produktu. Velmi oceňuju, že neobsahuje přírodní latex, takže odpadává občasné svědění, komfort tak nemůže být větší.

Durex Real Feel 3ks

Durex Intense Orgasmic 10 ks

• Kvalita za dobrou cenu

Ověřený zákazník Testuj.to Rostislav

• vroubkování je TOP

Značka Durex je vždy sázka na jistotu a s tímhle produktem nemůžete šlápnout vedle. Atraktivní vzhled krabičky, skvělé vroubkování, které prodlouží sex a výrazně zvýší intenzitu jak u muže tak výrazně i u ženy. Naštěstí nejsou nijak výrazně navoněny a nemají hrozně moc lubrikantu a díky tomu se i krásně nasazují.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

• design
  • provedení
  • bez gumového zápachu
  • nic jsem nenašel

Kondomy Durex Mutual Pleasure jsou super a jsem s nimi spokojený. Pěkné elegantní provedení, jsou tenké, nemají klasický "gumový zápach", velmi příjemné na pokožku, jsou dobře lubrikované. Snadno a jednoduše se nasazují a vroubky jsou též příjemné, a to pro oba ;)
Můžu určitě jen doporučit!

Ověřený zákazník Testuj.to Václav

• Deklarované vlastnosti

Po vyzkoušení kondomy Durex Mutual Pleasure musím objektivně konstatovat, že splňují vše co je popisováno v průvodním letáku a co hlásá reklama. Díky lubrikantu Performa s 5 % benzokainu, stimulujícím výstupkům a vroubkovanému povrchu poskytují vše co si v této kategorii kondomů přrjeme.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 25. června 2023

• Zvrásněný povrch
  • Vrstva lubrikantu
  • Správná velikost
  • Design balení

Designově pěkná a jednoduchá krabička kondomů Durex Mutual Pleasure v sobě skrývá 16 kousků skvěle padnoucích kondomů (velikost ideální). Kondomy mají zvrásněný povrch, vrstvu lubrikantu a příjemnou vůni, což zintenzivní a zkvalitní prožitek při používání.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

Přidáno: 25. června 2023

• Delší výdrž partnera
  • Kombinace vroubků a výčnělků
  • Snadné otevírání obalu
  • Přehledné popisky na obalu

Manžel i já jsme s tímto typem kondomů velice spokojeni. Kombinaci vroubků a výstupků vidím poprvé a je rozhodně lepší než jednotlivě. Lubrikant ve vnitřní straně skutečně způsobil delší výdrž - na což se asi nemůže stěžovat nikdy nikdo :) . Velikost a tloušťka kondomu byly v pořádku a kondom se vyndával z obalu dobře. Každopádně je možné, že některým mužům bude větší. Krabička je popsaná velice srozumitelně. Je to první produkt tohoto typu - vytvořený za účelem prožitku pro oba partnery, který skutečně plní, co slíbí.

Durex Pleasuremax 3 ks

Durex Pleasuremax 3 ks

Ověřený zákazník FLAGRANTI Tim

Zakoupeno v FLAGRANTI

• Super textura
  • Splnilo očekávání
  • Tlustší material kvůli vroubkům
  • nižší citlivost

Kondomy jsou super pro obzvláštnění večera ale je nutno počítat že kvůli textuře má kondom tlustší stěnu a je tedy snížen pocit kůže na kůži.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• mohu doporučit
  • bic

velké balení
kvalitní materiál
Dobře plní svojí funkci
Za mě nejlepší výrobek od Durex :)
Síla materiálu = velmi intenzivní prožitek
Bez typického zápachu latexu
príjemná mentolová vôňa
zatiaľ sa nám žiaden nepretrhol
Splňuje požadavky
Pozor na kontakt s různými oleji a lubrikačními gely na silikonovou bázi - materiál se velmi rychle potrhá
Materiál se po několika minutách začíná mírně roztahovat

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslav

• lubrikace
  • vroubky
  • balení
  • nefunkční látka na oddálení ejakulace

Začněme na začátku, černé balení je krásné a elegantní, na krabičce je návod, který pochopí úplně každý. Kondomy jsou vroubkované, což je prý příjemné a pomáhá to vyvrcholení u partnerky. Ve velikostech se dá vyznat, takže každý koupí takovou jakou potřebuje. A lubrikované jsou tak akorát, pro anální sex je třeba více lubrikace, což není problém. V kondomech se nachází látka, která by měla oddálit ejakulaci, bohužel jsem nepocítil změnu v době.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

• Požitek
  • Citlivost
  • Vyšší cena

Zaujalo mne ze jsou bezlatexove. Vedou krásně teplo, čímž je požitek mnohem mnohem intenzivnější. S nasazování není žádný problém. Obsahují tenkou vrstvu lubrikacniho gelu na povrchu. Žádný nepříjemný zápach jak u konkurenčních značek. Jediná nevýhoda je vyšší cena

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25