Nejnovější recenze ze sekce Kondomy, prezervativy

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Příjemná vůně

Balení prezervativů vypadá hezky, je tam i dostatečný počet kusů, 16. Velikost standardní, vrstvičku lubrikantu chválím, příjemné zpestření jsou výstupky. Příjemný prožitek diky tomu, že jsou tenké. Vše dokonale popsáno na, krabičce pro snadnou orientaci.

Ověřený zákazník Testuj.to Alessio

• Více velikostí
  • Jsou tlustší

Balení je velmi pěkné, hlavně barevně. Ale nerozumím tomu obrázku otisků prstů. Nejlepší je, že v balení je na výběr více velikostí, člověk si vybere, které mu padnou, ale na druhou stranu, krabička je velmi drahá a co potom se zbytkem kondomů které nepadnou. Funkčnost to splňuje, jen jsem nezaznamenal nějaký velký rozdíl mezi klasickými a těmito Real feel. S touto značkou jsem velmi spokojený.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Počet v balení
  • Vroubky
  • Jednoduché značení na obalu

Kvalitní Kondomy durex mutural pleasure jsou příjemné a pevné. Tento tip je doplněn o jemné vrobky na vnější straně a znecitlivujícím lubrikantem ve vnitř. Snadná aplikace, vrouky přijemné. Znecitlivující efekt ještě nemůžem plně zhodnotit. Pořizovací cena je vyšší, ale rozhodně stojí za zkoušku.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• Material
  • Kvalita
  • Bez zapachu

Velká spokojenost produktu materialu a kvality.Byl jsem překvapen kvalitou a funkčností... Pro mne i pro partnerku spousta nových zážitků. Kondomy Durex hodně vydrží. Kvalitni materiál a jsou bez zápachu. Vřele doporučuji všem kteří jsou sexualně aktivní. :)

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• vyrobeny z latexu
  • výstupky
  • trošku hrubé

Je hodně věcí, co na kondomech Durex Mutual Pleasure oceňujeme. Ale nejvíce musím vyzdvihnout toto: lubrikant Performa (toto si chválil hlavně manžel), že jsou vyrobené z přírodního kaučukového latexu a mi osobně se hodně líbí stimulující výstupky podporují zintenzivnění orgasmu ženy.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• kvalitní kondomy
  • lubrikace
  • velikost
  • žádný rozdíl od klasických kondomů

Klasická kvalita Durex kondomů, která nezklame. Lubrikace je super, snadno se nasazují a jsou příjemné na nošení. Velikost je tak akorát :). Nemusíme se bát, že se během něco stane. Mutual pleasure kondomy mají navíc drážky, které mají zlepšovat požitek, bohužel při styku jsme ale větší rozdíl nezaznamenali. Každopádně i tak fajn kondomy.

Ověřený zákazník Testuj.to Radek

• Balení
  • Velikost

Značka Durex asi mluví za vše, ať už jejich kondomy i lubrikanty a další stojí za vyzkoušení. Na první pohled u Durex Mutual Pleasure zaujme krabička, která má zajímavý design. Kondomy jsou lehce lubrikované a vroubkované, navíc podporují delší výdrž při styku.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• příjemný na dotyk
  • Zatím nic

Jako první mě zaujal luxusní zlatý obal, jak krabičky, tak jednotlivých kondomů. Příjemně voní, dostatečně lubrikují a po styku nezpůsobují žádnou reakci. Navíc dodávají pocit, jakoby jsme žádný kondom nepoužívali. Navíc se i dobře nasazuje. Za mě velká spokojenost.

Pasante Sensitive Feel 10ks

• Vůně
  • Lubrikant
  • Průhlednost
  • Krabička

Kondomy Mutual Pleasure 16 ks vyrábí známa společnost Durex obsahují již lubrikant Performa s 5 % benzokainu, který má pomáhat mužům oddálit vyvrcholení, no nevím. Já osobně jsme spokojen, funkční i prožitek. Jen ze začátku trochu nesedí, ale i to se podá.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• Opravdové snížení citlivosti
  • Kvalitní produkt
  • Vroubkování
  • Znecitlivění u partnerky
  • Moźná až moc silné znecitlivění

Ačkoli kondomy s partnerkou běžně nepoužíváme, rozhodli jsme se vyzkoušet tyto s příslibem prodloužení výdrže u muže a zvýšení rozkoše u ženy. Nutno podotknout, že opravdu funguje, nicméně u mužů bude nejspíše hodně individuální, jestli lubrikant Performa s benzokainem pomůže málo nebo až moc. Přidat na mužské výdrži opravdu zvládne, u mne ale bohužel natolik, že jsem nějakou chvíli necítil snad téměř nic.

Ověřený zákazník Testuj.to Patrik

• Design krabičky
  • Vnější struktura pro její potěšení

Kondomy Durex jsou sázka na jistotu. hrbolky nejsou cítit = zbytečné. Lubrikace nevyhovuje análnímu styku. Příjemný materiál. Kondomy nemají typický latexový zápach. Výhoda je zvolení velikosti kondomu. Oceňuji i slabost materiálu = větší prožitek. Pěkná krabička.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Vroubkování
  • Delší výdrž
  • Celkem tenký

Nemohu brát antikoncepci, proto jsme nuceni s partnerem používat kondomy. Z důvodu zpestření jsem koupila Durex Mutual Pleasure. Chtěla jsem vyzkoušet vroubky i partnerovu pozdější ejakulaci. Oboje opravdu funguje a musím říct, že nám tyto kondomy skvěle zpestřily sexuální život, moc doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Nina

• Barva obalu
  • Bezlatexový materiál
  • Málo lubrikovaný
  • Suchý
  • Nepříjemný

Tyto kondomy nás bohužel zklamaly. Kondomy durex jsou normálně kvalitní a vždy nám vyhovovaly, tyto ale bohužel ne. Kondom nevydržel dlouho lubrikovaný, hned byl suchý a hrozně dřel. Nebylo to s ním vůbec příjemné. Krabička je hezká a působí elegantně, stejně tak jednotlivé balení kondomů.

Ověřený zákazník Testuj.to Róbert

Zakoupeno v Testuj.to

• predlzuje vydrz, ale nie vzdy :)
  • vrubky su fajn
  • pevny :)
  • stuhnuta latka obcas vypadne z kondomu

Spokojnost, viacmenej nie je co vytknut... Kondom predlzi vydrz, ale nie vzdy... Asi zalezi dost na vzrusivosti jednotlivych ludi... Na kondome vrubky su fajn, manzelka si pochvalila, ziadna staznost z jej strany :D Kondom je pevny, nepraskol, dalsie dieta nebudeme mat :D Asi tento styl budeme u nas vyuzivat aj dalej.

Ověřený zákazník Testuj.to Jiří

• Drážkování
  • Material

Začnu tedy prožitkem,po chvíli používání jsme to společně s přítelkyní vzdali a pokračovali bez ochrany,nejsme zvyklí používat tyto produkty.asi jsem už starý kmet,ale přišlo mi že tento produkt je z jiného materiálu než "staré"klasické kondomy.pak nás trochu zarazila lubrikační hmota v obalu což se po nějaké době projevilo i na funkčnosti výrobku.s velikostí bych řekl že nebyl problém,byla vyhovující.co se týče obalu řekl bych že je celkem nic neříkající,ale dneska asi každý zná značku Durex ,takže bych v tom problém neviděl.nic méně pár slov na konec by byli asi takové,já osobně bych si tento produkt nekoupil,jsem asi ze staré školy.takže buď sex bez nebo s jiným výrobkem,tedy tou"starou"klasickou "gumou"

Ověřený zákazník Testuj.to Patrik

• Design krabičky
  • Zpracování
  • Vnější struktura pro její potěšení

Kondomy Durex mutual pleasure mají být potěšení pro oba. Speciální lubrikace umožní jemu vydržet déle, za to výstupky na vnější straně kondomu mají umožnit maximální potěšení pro ni. Musím říct že lubrikace opravdu funguje a v podstatě vás trochu znecitliví. Pro ženu je to také úplně jiný zážitek než s klasickými kondomy. Určitě stojí za vyzkoušení.

Ověřený zákazník Testuj.to Olivie

• Využití
  • Citlivost
  • Vlhkost
  • Design
  • .

Jak už název napovídá, kondomy Durex Real feel jsou opravdu reálným prožitkem. Zvyšuje citlivost, je jemný a dobře lubrikovaný, takže nikde nic nedrhne. Obecně mám tuto značku ráda, jsou spolehlivé a profesionální.
Dále se mi líbí i celkový design, ať už kondomů, nebo samotné krabičky.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• Požitek
  • Materiál
  • Bez latexové
  • Krabička

Kondomy hodnotím kladně. Jsou příjemnější a méně rušivé, než jakékoliv jiné kondomy od značky Durex, co jsem měl možnost vyzkoušet. Velikost kondomů je dostačující. Jako výhodu bych vyzdvihnul materiál, který není latex, takže je mohou používat i lidé s alergii na latex. Lehkým mínusem je pak vyšší cena

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• design obalu
  • kondom dobře zabezpečený
  • vroubky
  • velké balení
  • příjemný při akci
  • při nasazováni dost sjíždel

Kondom byl z příjemného materiálu a šel snadno nasadit. Jen byl problém, že při nasazování také sjížděl dost, ale v průběhu už to bylo bez problému. Měl mnohem příjemnější vůni než ostatní kondomy bez příchutě. Výhodou je taky, že má velké praktické balení s praktickými tipy. Určitě tyto kondomy doporučuji jako jedny z nejkvalitnějších.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25