Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Durex Elite 50ks

Doporučená nabídka e-kondomy.cz

Počet
50 ks

• kvalitní a dostatečně lubrikovaný kondom
    • používám již několik let a nikdy neprasknul
    • nejvíce mi vyhovuje
    • je tenký a při sexu ho nevnímáte
    • cena, která ale odpovídá kvalitě.

Celkově kondomy Durex považuji za nejlepší. Vyzkoušel jsem i jiné značky, ale k těmto jsem se vždy vrátil. Cena je vzhledem ke kvalitě přijatelná, pokud nakoupíte velké balení 50/100ks.

• skvělé tenké bez zápachu
    • ještě se neprotrhl
    • kondom je kondom :D

Vyhovují asi nejvíce.

• Jemný

Počet
50 ks

✓ tenké a extra lubrikované prezervativy - výnimočná citlivost při zachování silné bezpečnosti ✓ Easy On tvar - vyšší ochrana před únikem ejakulátu, jednoduché navlékání a ničím nerušený sex ✓ bez zápachu po latexu - díky Zeus Odour Masker lubrikantu jsou kondomy fajn i na orální hrátky ✓ mimořádně populární - Durex prezervativy, které jdou jako teplé rohlíky :) ✓ velké balení kondomů s dlouhou expirační dobou - vaše zásoba rozkoše na měsíce

Durex Feel Intimate prezervativy z jemného a tenčího latexu. Silně lubrikované. Používejte s lubrikantem na bázi vody.

Durex Feel Intimate patří mezi špičkové, nejprodávanější prezervativy od Durexu, jsou vyrobeny podle nového Durex standardu, který zajišťuje ještě vyšší ochranu proti úniku ejakulátu a pohodlnější a citlivější použití.

Velkému množství párů vadí použití kondomu během styku, protože snižuje jejich požitek ze styku, citlivost, přenášení tepla mezi partnery. Feel Intimate kondomy jsou vyrobeny tak tence, že je během vašeho hraní nebudete téměř vůbec vnímat. A pro vaši maximální bezpečnost jsou ještě extra lubrikované kvalitním Durex lubrikantem. Snem každého páru je milovat se bezpečně, bez rizika nákazy pohlavní chorobou a také možnost regulovat početí. Všechny Durex Feel Intimate kondomy jsou elektronicky testovány, splňují velmi přísné normy a přinesou Vám dokonalý komfort a bezpečnost. Splní Vaše nejtajnější sny cítit se "naostro" a přitom zůstat chráněný!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 15 956×Shop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 3 628×Další informace

Jsem štíhlounká, 23 letá kočička 166/56, (orig. foto)> Ivana23.goshrink.com

• kvalitní a dostatečně lubrikovaný kondom
    • používám již několik let a nikdy neprasknul
    • nejvíce mi vyhovuje
    • je tenký a při sexu ho nevnímáte
    • cena, která ale odpovídá kvalitě.

• skvělé tenké bez zápachu
    • ještě se neprotrhl
    • kondom je kondom :D

Vyhovují asi nejvíce.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 15 956×Shop roku '23 - VítězDalší informace
    Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 3 628×Další informace

• Jemný
  • , zakoupeno v e-kondomy.cz

Za dobrou cenu - výborný kondom :-)

všechno jak ma byt ;)

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

V tomto případě se vyplatí připlatit si za kvalitu Elite.
    50ks balení vychází docela výhodně.

Tenké a pohodlné kondomy

• , zakoupeno v Kondoms.cz

Doporučuji všem!!!

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

• Jemny, dostatecne zvlhceny.

Plne spokojena